39551135, Понеділок, 19.11.2018

Білгород-Дністровське відділення Іллічівської ОДПІ
Головного управління ДФС в Одеській області
Час
Меню сайту
Категорії розділу
Законодавство [16]
Робота ДПІ [25]
Форма входу
Зворотній зв'язок
Ваше ім`я:
Ваш E-mail *:
Тема листа:
Текст повідомлення:

Пошук


...
вакансії Робота j08361 ЄРПН довідник податкова накладна УКТЗЕД организационно-правовая форма opz reestr додаток 5 ПДВ
Головна » Статті » Робота ДПІ

Автоматичне відшкодування податку на додану вартість

      З  01.01.2011р. в Україні запроваджено автоматичне бюджетне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ). Платники, які заявляють до відшкодування ПДВ і відповідають одночасно  критеріям, визначеним пунктом 200.19 статті 200 розділу V Податкового Кодексу України отримують право на автоматичне бюджетне відшкодування сум  ПДВ.

      Критерії оцінки платника, побудовані на аналізі даних звітних показників, задекларованих платником самостійно у його податковій звітності та наявних у базах даних ДПС України. Вивчається стан платника в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб; операції, до яких застосовується нульова ставка; сума розбіжностей між податковим кредитом та податковими зобов`язаннями контрагентів платника; рівень заробітної плати; чисельність працівників; виробничі потужності підприємства; наявність податкового боргу.

       Відповідність платника ПДВ критеріям на автоматичне відшкодування проводиться в автоматизованому режимі протягом 15 календарних днів після граничного терміну подачі звітності і при виявленні невідповідності критеріям на автоматичне бюджетне відшкодування податкова повідомляє про це платника податку впродовж 17 календарних днів після подання звітності з наданням детального пояснення і розрахунків за критеріями, значення яких не дотримано.

       Автоматичне бюджетне відшкодування здійснюється за результатами камеральної перевірки, яка проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним терміном отримання податкової декларації.

        Впродовж трьох робочих днів після закінчення перевірки орган державної податкової служби зобов’язаний надати органу Державного казначейства України висновок із зазначенням суми до відшкодуванню з бюджету, а орган Держказначейства в свою чергу надає платнику податку суму автоматичного бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку протягом трьох операційних днів після отримання висновку органу державної податкової служби.

Сектор  масово - роз’яснювадьної  роботи

та звернень громадян

Білгород – Дністровської ОДПІ

Категорія: Робота ДПІ | Додав: ogni (01.11.2011)
Переглядів: 689 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Свята на сьогодні
Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz