39551135, Неділя, 09.12.2018

Білгород-Дністровське відділення Іллічівської ОДПІ
Головного управління ДФС в Одеській області
Час
Меню сайту
Категорії розділу
Законодавство [16]
Робота ДПІ [25]
Форма входу
Зворотній зв'язок
Ваше ім`я:
Ваш E-mail *:
Тема листа:
Текст повідомлення:

Пошук


...
вакансії Робота j08361 ЄРПН довідник податкова накладна УКТЗЕД организационно-правовая форма opz reestr додаток 5 ПДВ
Головна » Статті » Робота ДПІ

Декларування доходів

          Декларування у 2011 році доходів фізичних осіб пов‘язано з виконанням платниками податку вимог Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію, або мають право подати декларацію для отримання повернення з бюджету.

         Слід зазначити, що деклараційна компанія цього року буде провадитися відповідно до норм саме Закону №889 та не матиме значних відмінностей від минулорічної.

         Суттєвим, на що слід звернути увагу, є те що Податковим кодексом України починаючи з 2011 року продовжено термін декларування доходів фізичних осіб до 1 травня. Тобто вже в 2011 році за наслідками 2010 звітного року податкову декларацію слід подавати до 1 травня.

        Річна декларація про майновий стан і доходи подається платником податку, який:

- зобов’язаний подавати декларацію;

- має право подати декларацію  для отримання податкового кредиту.

Обов’язкове подання Декларації

       Фізична особа зобов’язана подати у 2011 році Декларацію, якщо протягом звітного 2010 року вона отримала: доходи, які не підлягали оподаткуванню при їх нарахуванні чи виплаті;

іноземні доходи; вартість подарунків, одержаних від особи, яка не є податковим агентом ;

доходи, одержані від надання майна в оренду або в суборенду особі, яка не є податковим агентом; сума заборгованості платника податку, за якою минув строк позовної давності, за умови що з цієї суми не було утримано;  інвестиційні прибутки; дохід у вигляді вартості успадкованого майна; доходи від виграшів в азартні ігри; сума нецільової благодійної допомоги, отриманої від благодійника - фізичної особи;

        Платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, також зобов’язані подати до органу ДПС Декларацію не пізніше закінчення 60 календарного дня, що передує такому виїзду.

Добровільне подання Декларації

Декларацію можуть  подати фізичні особи, які мають право на податковий кредит.

         Податковий кредит – це сума витрат, понесених платником податку - резидентом у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року.

         Право платника податку на податковий кредит виникає за наслідками звітного податкового року та який має ідентифікаційний номер.

          При цьому, загальна сума нарахованого податкового кредиту не може перевищувати суми загального оподатковуваного доходу платника податку, одержаного протягом звітного року як заробітна плата, тому податковий кредит застосовується виключно до доходів, одержаних протягом року платником податку у вигляді заробітної плати.

          До складу податкового кредиту включаються фактично понесені витрати, підтверджені платником податку документально.  Бланк Декларації платник податку може безкоштовно отримати в податковій інспекції. Подається Декларація до податкової інспекції  за місцем проживання платника податку (за реєстрацією в паспорті). Працівники  інспекції надають консультацію щодо заповнення декларації безкоштовно.

           Платник заповнює Декларацію самостійно або це може зробити нотаріально уповноважена ним на це особа. За неповнолітніх дітей Декларацію подають їх батьки (опікуни, піклувальники).

           У 2011 році Платники податку, як ті, що зобов’язані подавати Декларацію, так і ті, що мають право подати її добровільно (в т.ч. з метою одержання податкового кредиту) подають її до 1 травня.

          У Білгород  - Дністровській ОДПІ прийом  декларацій проводиться за адресою: вул. Московська 18-А, кабінет № 2, понеділок - п’ятниця  з 9.00 до 19.00;  субота, неділя з 10.00 до 14.00. Телефони для довідок:  2-59-30, 2-35-63.

Відділ масово-роз’яснювальноъ роботи

та звернень громадян

Білгород – Дністровської ОДПІ

Категорія: Робота ДПІ | Додав: ogni (02.03.2011)
Переглядів: 452 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Свята на сьогодні
Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz